Progress D Whp Sanasport

Športová čelenka...
Garantovaný nákup z Sanasport

Na sklade • 1 variant% Zľavový kódDoplnkové služby2,79 €94 % • 3 778 recenziíĎalšie informácie

Športová čelenka...

Značka
Určenie
dámske
ružová

• Su lahucke, najskor som mala pocit ze mi prisla prazdna krabica
    • Skvele odpruzenie a lahkost pri behu
    • Vysoka podrazka, treba sa naucit na nej behat aby nedoslo k zraneniu, urcite su len na rovny cestny povrch
    • Dost siroka spicka, pre mna nezvyk, noha mi mierne lieta a robia sa mi odtlaky

Tak ako vacsine topanok aj pri tychto zalezi na tom, ci na nohu sadnu alebo nie, ak ano, citite sa ako pierko na ceste, ak nesadnu, lepsie vymenit za iny model

• Ok

Značka